Gradient Okna

ДОДАТКОВІ МАТЕРІАЛИ

Окна Rehau дополнения

Якщо Ви задумалися про заміну вікон, вирішили остеклити балкон або лоджію, то для створення затишку і комфорту, окрім самих вікон, Вам знадобиться багато додаткових елементів, які допоможуть утеплити, захистити, а також створити завершений вигляд віконного пройому.

ПІДВІКОННЯ

В першу чергу це підвіконня  всередині приміщення. Воно не тільки прикрашає віконний пройом, але й виконує ряд функцій: захисну, практичну та функціональну.

Москітні сітки

Москітна сітка — це, мабуть, один з найбільш зручних способів захисту приміщення не лише від комах, але також і від пилу та сміття, що може потрапити з вулиці у приміщення.

Відливи / Козирьки / Нащільники

Відлив встановлюють зовні в нижній частині віконного пройому або балкону. В першу чергу, відлив захищає нижню частину стіни від атмосферних опадів, а по-друге — має декоративну функцію — надає більш естетичного і завершеного вигляду встановленій конструкції.
Козирьок встановлюють зовні у верхній частині на балкони і лоджії. Козирьок також служить для відводу дощових вод, які можуть потрапити всередину Вашого житла.
Нащільники застосовують для декоративного оздоблення вікон в приватному секторі, а також на балконах і лоджіях (як правило із зовнішньої сторони, але іноді і з внутрішньої). Крім цього вони виконують захисну функцію, перешкоджаючи руйнуванню монтажного шва під дією ультрафіолету і атмосферних опадів.

Жалюзі

Жалюзі — це сучасна альтернатива шторам, красивий і лаконічний спосіб декору приміщення,  а також захист від сонця і допитливих поглядів з вулиці. 

Заказать звонок

Залишилися питання?

Залиште свій номер телефону в заявці і ми із задоволенням проконсультуємо Вас. 

Call Now Button

Выбрать дату замера

Отправляя сообщение Вы даете согласие на
обработку указанных персональных данных

Надішліть заявку на зворотний дзвінок

Надсилаючи повідомлення, Ви даєте згоду на обробку вказаних персональних даних

Отправьте заявку на обратный звонок

Отправляя сообщение Вы даете согласие на обработку указанных персональных данных