Gradient Okna

МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА

МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА

Металопластикові вікна Rehau, виготовлені нашою компанією, мають високу якість, підтверджену сертифікатами і позитивними відгуками наших клієнтів. Використання високоякісного армування і надійної фурнітури гарантує, що наші металопластикові вікна Rehau не змінять свої геометричні форми і, отже, захистять Вас від протягів, заїдання замикаючих механізмів, забезпечать хорошу звукоізоляцію, а значить — будуть радувати Вас десятки років.

Переваги вікон Rehau:

  • гарна теплоізоляція
  • гарна шумоізоляція
  • якісний профіль
  • армування профілю по ДСТУ
  • якість та екологічність, підтверджені сертифікатами европейського та українського зразка
  • регулярний контроль якості на виробництві представниками компанії Rehau
  • різноманітність форм
  • великий вибір кольорових рішень
  • високі експлуатаційні характеристики
  • легкість обслуговування та догляду

Оберіть профильну систему для Ваших вікон

При виборі конструкцій враховуйте не лише клімат Полтави і Полтавської області, а й тип приміщення (квартира, будинок, нежитлове приміщення, лоджія, балкон і т.д.). Для цього скористайтеся описом систем Rehau.

Системи профілів REHAU

Rehau трехкамерный профиль
REHAU Euro-Design 60
3 камери
Rehau пятикамерный профиль
REHAU Euro-Design 70
5 камер
Rehau пятикамерный профиль
REHAU Brillant-Design
5 камер
Rehau шестикамерный профиль
REHAU SYNEGO MD
6 камер
Rehau шестикамерный профиль
REHAU GENEO
6 камер

REHAU – ВАШ НАДІЙНИЙ ЗАХИСНИК

від холоду

Вікна Rehau – це не лише надійний захист від холоду, це технологія, яка дозволяє будувати енергопасивні будинки. Купівля енергозберігаючих вікон сьогодні – це не просто економія на опаленні, це інвестиція у майбутне, адже такі вікна будуть зберігати тепло у Вашій оселі кілька десятків років.

від спеки

Влітку ми також прагнемо комфорту. І якщо на вулиці спекотно, Ви хочете, якнайшвидше дістатися додому або в офіс, де працює кондиціонер і створює прохолоду. Придбавши енергоефективні вікна REHAU з сонцезахисним склом, Ви зменшите витрати на електрику, а зекономлені кошти можна витратити на довгоочікувану відпустку.

від вологи

Віконний профіль рами і стулки Rehau має похилий фальц, який забезпечує відтік води до дренажних отворів під час сильних злив. Це дуже важливо, адже вода, що залишилася в профілі, при заморозках може викликати серйозне руйнування конструкції.

від протягів

Оригінальні ущільнювачі на основі натурального каучуку забезпечують гарний прижим, вони еластичні і довговічні, витримують температуру від -60 до +160. Купити вікна Rehau означає більше не турбуватися через протяги.

від шуму

Науково доведено, що шум шкодить здоров'ю людини. Ширина профільних систем Rehau не лише має відмінні звукоізоляційні характеристики, але і дозволяє встановити в них склопакети з поліпшеними шумоізоляційними показниками. Навіть якщо Ваші вікна виходять на центральну вулицю Полтави, ми можемо зробити Ваш дім тихим і затишним.

від втрат часу

За вікнами Rehau легко доглядати, їх поверхня ідеально гладка, ній не накопичується пил і бруд. Тому, часові витрати по догляду за конструкціями зведені до мінімуму.

Заказать звонок

Залишилися питання?

Залиште свій номер телефону в заявці і ми із задоволенням проконсультуємо Вас. 

Call Now Button

Выбрать дату замера

Отправляя сообщение Вы даете согласие на
обработку указанных персональных данных

Надішліть заявку на зворотний дзвінок

Надсилаючи повідомлення, Ви даєте згоду на обробку вказаних персональних даних

Отправьте заявку на обратный звонок

Отправляя сообщение Вы даете согласие на обработку указанных персональных данных