Gradient Okna

ВІДЛИВИ/КОЗИРЬКИ/НАЩІЛЬНИКИ

Отливы на окна

Відливи, козирьки, нащільники — це важливі атрибути остеклення віконних пройомів, балконів, лоджій, веранд і т.д.

Вони захищають монтажні шви від атмосферних опадів, ультрафіолетового випромінювання та вітру.

Найбільш надійними є вироби з оцинкованого металу, вкриті фарбою. Такі вироби мають ряд переваг, у порівнянні з пластиковими або просто металевими оцинкованими виробами:

  • гнучкі
  • довговічні, не ламаються
  • полімерний і оцинкований слої захищають від корозії
  • фарба не вигоряє на сонці, зберігає свій початковий вигляд і колір
  • висока надійність і довговічність
  • можливість підібрати виріб в кольоровій гамі віконної рами або будинку

Такі вироби легко монтувати, вони мають тривалий термін служби і невисоку ціну, тому набули неабиякої популярності на ринку віконної індустрії.

Виготовляються не тільки в стандартних кольорах — білому і коричневому, але також в кольорі антрацит і золотий дуб. Цих кольорів, як правило, досить, щоб надати естетичного закінченого вигляду віконному пройому.

Відливи

Відлив є обов’язковим атрибутом і важливим елементом захисту зовнішньої частини віконного пройому. Призначений для водовідведення та захисту нижнього вікосу від атмосферних впливів. Виготовляється з оцинкованого пофарбованого листового заліза.

Ширина віконного відливу повинна бути такою, щоб його край виступав на кілька сантиметрів. Оптимальним прийнято вважати виступ відливу за межі фасадної стіни на 40-50 мм. В цьому випадку вода, що стікає не потрапить на стіну або під фундамент. Занадто великий виступ робити не потрібно — може заважати і гуркотіти від дощу, занадто маленький — вода буде текти по нижньому відкосу.

Встановлювати відлив слід так щоб кут нахилу в бік вулиці становив 10-20 градусів для гарного стоку води. 

Для кращої шумоізоляції відливу і теплоізоляції вікна бажано під відливом проклеїти паро-гідроізоляційну стрічку.

КОЗИРЬКИ

Козирьки — призначені для захисту віконних конструкцій від протікання в районі верхнього монтажного шову. Крім балконів і лоджій, козирьки можна встановити над вхідними дверима і над звичайним вікном (в окремих випадках). Виготовляють козирьки з того ж матеріалу і в тому ж кольорі що і відливи.

Тому козирьки також характеризуються чудовими експлуатаційними характеристиками, вони довговічні і надійні.

 

Рекомендуємо встановлювати козирьки і відливи разом з рамами на балкони і лоджії, в іншому випадку — можливі протікання всередині приміщення, вогкість і грибок на відкосах.

Оптимальну ширину козирька зазвичай визначає фахівець при замірі. Занадто вузький не справлятиметься з функцією водовідведення, занадто широкий — може гуркотіти при поривах вітру та від дощу. Встановлюють козирьки, також як і відливи, з нахилом в сторону вулиці — для кращого стоку води.

Козирки не тільки захищають від атмосферних опадів і сонячних променів, але і прикрашають зовнішній вигляд будівлі.

НАЩІЛЬНИКИ

Нащільники представляють собою декоративну полосу, що закриває монтажний шов між рамою і віконним пройомом.

Всередині приміщення монтажний шов, як правило, закривають вікоси і підвіконня, а зі сторони вулиці в нижній частині — відлив.

З боків і зверху зі сторони вулиці стик рами і отвору можна зашпаклювати, але набагато простіше встановити нащільники — це надасть вікну закінчений та  естетичний вигляд.

Інша функція нащільників — захисна. Монтажний шов зазвичай заповнюється монтажною піною. Це відмінний теплоізоляційний матеріал, але він боїться прямих сонячних променів. Під дією ультрафіолету монтажна піна з часом руйнується, що призводить до тріщин на відкосах, продування, вогкості і грибка. Нащільники чудово захищають монтажну піну від ультрафіолетового випромінювання і прямого попадання вологи, значно збільшуючи термін її служби.

Втім, монтувати нащільники можна не тільки на зовнішні стики, а й на внутрішні, наприклад на балконах і лоджіях. Іноді нащільники використовують як доповнення до козирьків чи відливів або ж замість них. Для цих цілей виготовляються різні конфігурації нащільників, що дозволяє органічно вписати їх у віконний пройом.

Виготовляють нащільники з того ж матеріалу що і козирьки і відливи.

Вони довговічні в експлуатації, не бояться зовнішніх агресивних впливів — вогкості, перепадів температур, ультрафіолету.

Їх також виготовляють в різних варіантах кольрової гами, що дозволяє вдало поєднувати їх із забарвленням стін і віконної рами.

Замовити відливи до вікон, козирьки і відливи на балкон або лоджію, нащільники для веранд або вікон в Полтаві Ви можете в нашій компанії Gradient Okna. Вироби, виготовлені з урахуванням особливостей Вашої оселі та Ваших побажань, будуть виконувати не тільки практичну функцію захисту від вітру, опадів і сонця, але і декоративну, закриваючи монтажний шов.

Заказать звонок

Залишилися питання?

Залиште свій номер телефону в заявці і ми із задоволенням проконсультуємо Вас. 

Call Now Button

Выбрать дату замера

Отправляя сообщение Вы даете согласие на
обработку указанных персональных данных

Надішліть заявку на зворотний дзвінок

Надсилаючи повідомлення, Ви даєте згоду на обробку вказаних персональних даних

Отправьте заявку на обратный звонок

Отправляя сообщение Вы даете согласие на обработку указанных персональных данных